Время снов

  • Видавництво: Саміт-книга
  • Автор: Мстислав Чернов
  • Мова видання: Російська мова
  • Рік видання: 2020
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 476

Анотація

Заплющте очі. Ви побачите окупований російськими військами Слов’янськ, що захлинається в крові. Війну очима сепаратистів. Війну очами українських солдатів. Листи з божевільними зізнаннями у коханні. Італійську Катанію, охоплену жорстокими антиміграційними протестами. Таємниче вбивство. Буддистський монастир. Історію нелюбові в затишній харківській квартирі. Лікарню для приречених. Корабель, який потрапив у шторм. Вершини Гімалайських гір.

На вас чекає відчайдушна подорож на межі документалістики та психологічного детективу, в якому разом із чотирма героями ви до останньої сторінки шукатимете відповідь на питання: що є реальністю, а що тільки сон. Нічний жах, від якого не можна прокинутися.

«Часи сновидінь» - дебютний психологічний роман Мстислава Чернова, відомого міжнародного журналіста Associated Press, який працював у гарячих точках по всьому світу.

Про видавництво «Саміт-книга»

Видавництво «Саміт-книга» більше 20 років на видавничому ринку України. Основні напрямки діяльності: видавництво та дистрибуція книг; комплектування бібліотек; гуртова та роздрібна торгівля з доставкою по всій Україні. «Саміт-книга» є співзасновником ряду всеукраїнських і міжнародних літературних конкурсів і фестивалів («Гранослов», «Село — земля нашого Родоводу», «Книга Rock'у» тощо). Видавництво організовує літературні фестивалі, поетично-музичні вечори та інші мистецькі заходи.