Жизнестойкость

  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: м'яка
  • Кількість сторінок: 232

Анотація

Ця книга являє сучасні, підкріплені науковими дослідженнями знання про життєстійкості і, таким чином, дає конкретні вказівки на те, що може допомогти нам, людям, залишатися психічно здоровими. Стійкість не означає невразливість, не означає відсутність слабких місць і симптомів хвороби. Стійкість не дається ззовні і не може бути вилучена у нас; але їй можна навчитися, і вона допомагає нам легше долати кризи.

Лікар може допомогти пацієнтам тільки до певного моменту, далі пацієнт повинен співпрацювати в лікуванні, думати, брати на себе відповідальність та приймати рішення в тих межах, в яких він може це зробити.

Існує безліч способів позитивного впливу людини на свою біологію і фізіологію. Цінно мати можливості вибору і брати участь у збереженні свого здоров'я і благополуччя протягом усього їхнього життя.

Про видавництво «Гуманітарний центр»

Видавництво “Гуманітарний Центр” спеціалізується на виданні академічної літератури з психології, соціології, політиці, філософії, культурі, лінгвістиці, менеджменту, історії, театру, консультування, медіа комунікації, економіці, природничих наук.