На сторожі істини. Тверезий погляд на докази

  • Видавництво: Книгоноша
  • Автор: Лінн Гарднер
  • Мова видання: Українська мова
  • Іллюстратор: Одексій Декань
  • Перекладач: Олександра Кросбі, Юлія Гузюк
  • Рік видання: 2020
  • Обкладинка: м'яка
  • Кількість сторінок: 168

Анотація

"На сторожі істини" - це короткий і популярний виклад підстав, що підтверджують істинність християнства. Книга подає аргументи в логічній формі і послідовності. Основна лінія доказів стверджує достовірність книг Нового Заповіту, божественність Ісуса і богонатхненність Біблії.

На жаль, у наш час Церква не змогла ефективно надати невіруючим послідовну, зрозумілу і цікаву аргументацію істинності християнства. Вона не зробила цього навіть для власних прихожан. А найгірше, що вона не навела такої аргументації навіть для власних дітей. Таким чином, ми вирощуємо покоління неосвічених прихожан - християн, але настільки кволо проінформованих, що вони абсолютно не в змозі підтримати інтелектуальну дискусію з невіруючими про нашу віру.

Своїм життям ми можемо показати, що християнська віра того варта. Багатьох невіруючих удалося цим завоювати. Але ще більше невіруючих відвертаються, тому що вони думають, що християнська віра - це лише захоплива фантазія. Для них було б чудово, якби існував Бог, який нас любить і турбується про нас, як це стверджує християнство, але таке прийняття бажаного за дійсне не вписується в суворі реалії реального світу.

Лінн Гарднер приймає цей виклик. У простому, переконливому стилі він подає твердження з Євангелії і закликаєневіруючого переосмислити свою неперевірену філософію життя. Він кидає виклик невіруючому - перевірити життєві факти й чесно узгодити їх із тим, у що він вірить. Він закликає невіруючого бути послідовним і навернутися до справжнього пізнання Бога, світу та людини - інакше кажучи, прийняти християнський світогляд, який є глибинно послідовним і вписується в реалії Всесвіту щодо нас.

Подаючи цей матеріал, Лінн Гарднер виконав чудову роботу з пояснення навіть складних питань, ясно, із гумором і влучними прикладами, що складаються в захопливі й переконливі аргументи істинності християнства. Для пасторів, учителів недільних шкіл та мирян, що зацікавлені зустрітись в інтелектуальному виклику з невіруючими, ця книга буде безцінною.

Про видавництво «Книгоноша»

Видавництво спеціалізується на виданні найбільш цікавих творів християнських авторів сучасності та минулих років у жанрах релігійної публіцистики та художньої літератури.