День до вечора

  • Видавництво: Bookraine
  • Мова видання: Українська мова
  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: м'яка
  • Кількість сторінок: 352

Анотація

Час плине як вода. Та не в селі.

Тут все ніби завмерло: що не день – нічого не стається. Хтось працює, хтось береться за пляшку, а дехто за всяку ціну намагається втекти до міста.

Проте герой роману Олександра Демарьова «День до вечора» вирішує, що не може миритися з такою дійсністю. Андрій шукає власні способи бути корисним, самореалізуватися, здійснювати мрії. Всередині його живе почуття, знайоме всім, хто народився та виріс у провінції, проте переїхав до великого міста. Почуття того, що можна все змінити.

Люди, мрії, прагнення, сім’я, особистості та їх вибір. Три покоління родини Романців, кожне по-своєму, намагаються впоратися з викликами, що їх неминуче кидає життя у віддаленому від райцентру селі.

Рекомендовано до прочитання всім поціновувачам якісної української прози 21 століття.

Про видавництво «Bookraine»

Bookraine Publishing House — молоде та сміливе українське видавництво. Ми хочемо, щоб україномовної літератури та авторів було якомога більше, а про українську книгу знали в усьому світі. Ми видаємо художню прозу та поезію, нон-фікшн, ілюстраційні та мистецькі твори, нестандартну літературу, яка не належить до жодних відомих світові жанрів. Цього року також взяли на себе сміливість представити українським читачам австралійську літературу.