Чорти лисі

  • Видавництво: Новий Самокат
  • Автор: Артем Ляхович
  • Мова видання: Українська мова
  • Рік видання: 2020
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 160

Анотація

Лянка співає, плаває в басейні, вивчає арабську та японську. Схоже, її батьки ладні платити за що завгодно, аби їхня дочка «взяла від життя все»... та рідше бувала вдома. Марик увесь час переїжджає з одного міста до іншого, бо мама влаштовує особисте життя. Зовні він видається білою вороною, друзів у нього немає. Одного разу ці двоє зустрічаються, і мрія про Синє озеро — місце, куди колись давно водив Марика справжній батько, — стає спільною. Залишилося тільки знайти це озеро, якого немає на мапі. Лянка і Марик вирішили ненадовго втекти, адже дорослим все одно до них байдуже. Але добре продуманий план легкої та безпечної втечі з татовою кредиткою від самого початку йде до біса. Тепер це справжня авантюра, і, щоб дістатися до пункту призначення, треба міцно триматися одне одного.

— Люди не розуміють одне одного. Закон такий є у всесвіті. Батьки не розуміють дітей, вчителі не розуміють учнів… Ну і так далі.
— Але ж ми одне одного розуміємо?
— Так ми ж не люди, а чорти лисі.


Артем Ляхович (1982) — піаніст, педагог, композитор, музикознавець, фотограф, письменник. Він тричі ставав лауреатом конкурсу на кращий твір для дітей та юнацтва «Книгуру» — за повість «Чорти лисі», роман «Блакитний трамвай» та повість «Формула роздзеркалення».

Про видавництво «Новий Самокат»

«Новий Самокат» везе у своєму багажі найдивовижніші книжки для малюків, відверто розмовляє про важливе із підлітками і допомагає батькам налагодити порозуміння у родині. Ми видаємо те, що хочемо читати самі — своїм дітям або разом з ними.