Перезавантаження почуттів

  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 232

Анотація

Випадок чи доля змусили п’ятдесятирічного журналіста-вдівця Леонардо Ґвер’єрі з його блискучим минулим та непевним майбутнім зустрітися із Мартіном Рошаром, тихим, замкненим у собі хлопчиною-сиротою, який самотньо намагається ужитися із власними проблемами? Леонардо та Мартін — зовсім не схожі ні за походженням, ні за віком, але в обох нелегка вдача. У Мартіна синдром Асперґера. І от Леонардо приймає несподіване рішення — покинути Мілан і перебратися до глухого, віддаленого місця посеред лісів та долин П’ємонтських Альп.

Саме там, у тиші гір, спостерігаючи за хмарами у небі та доглядаючи за тваринами на пасовищах, хлопець віднайде самого себе, а його названий батько — втрачену душевну рівновагу.

Дуже світла поліфонічна історія, сповнена людяності та чутливості — про зміни, батьківство, юність, дорослішання, де батько й син приходять до розуміння самих себе через спілкування із природою, відродивши в душах найголовніші невмирущі цінності: простоту та красу.

“У повісті Фаджані гори перетворюються на місце, де прихований голос почуттів м’яко відбивається луною густими лісами та засніженими долинами”  Джулія Чарапіка “Il Messaggero”

“Неймовірно вдала робота: щира і сповнена почуттів у найкращому сенсі”  Б’янка Ґаравеллі “Avvenire”

“Дуже правдива історія, де тісно переплітаються любов, надії та мрії; заслуговує на уважне читання”  “Gioia”

Франко ФАДЖАНІ [Franco Faggiani]

Франко Фаджані мешкає у Мілані, за фахом – журналіст.

Довгий час працював кореспондетом у «гарячих точках» світу, писав на різні теми: економіка, екологія, хроніка, спорт, а протягом останнії років – еногастрономія. Уже давно захоплюється гірським туризмом.

Премія Majella Prize 2018
Премія Città delle Fiaccole 2018
Фіналіст Cortina Prize 2018
Премія Be Kind 2019
Фіналіст Wondy Award


Про видавництво «Видавництво Анетти Антоненко»

«Видавництво Анетти Антоненко» засновано Анеттою Антоненко в жовтні 2013 року. З травня 2014 «зосередилася на власному проекті, який стає все більш впливовим на ринку» (Forbes, 15.01.2016). Що ми видаємо: сучасна українська література, сучасна світова література, знакові праці сучасних філософів, соціологів і політологів світу.