Вірсавія

  • Рік видання: 2020
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 224

Анотація

Роман шведського письменника Торґні Ліндґрена — це старозаповітна історія про дружину царя Давида й матір царя Соломона Вірсавію — звабливу жінку, пристрасну коханку, а часом — підступну й винахідливу царицю інтриг. Тут ви відчуєте аромат біблійної історії, настояний на пристрастях і крові; атмосферу неприборканої жаги й непереборного кохання; тут перед вами постануть відверті подробиці одвічної підкилимної боротьби за вплив і владу.

Книжка видана за кошти гранту інституційної підтримки.

Ґустав Торґні ЛІНДҐРЕН [Torgny Lindgren]

 © 2009 Jarle Vines

Ґустав Торґні Ліндґрен (16 червня 1938, Раґґшьо, Вестерботтен — 16 березня 2017, Рімфорса, Естерйотланд) — шведський поет та письменник. Торґні навчався в Умео на вчителя, та працював вчителем до середини 1970-х. Декілька років він брав активну участь в політичній діяльності в складі шведської соціал-демократичної партії. Торґні Ліндґрен дубютував 1965-го року. Та на письменницький прорив довелося чекати до 1982 року, коли вийшов роман "Слід змія на скелі". Твори Торґні Ліндґрена перекладено більш ніж тридцятьма мовами, він є одним з найбільш міжнародно успішних шведських письменників сучасності. У 1991-му році став членом Шведської Академії.


Про видавництво «Видавництво Анетти Антоненко»

«Видавництво Анетти Антоненко» засновано Анеттою Антоненко в жовтні 2013 року. З травня 2014 «зосередилася на власному проекті, який стає все більш впливовим на ринку» (Forbes, 15.01.2016). Що ми видаємо: сучасна українська література, сучасна світова література, знакові праці сучасних філософів, соціологів і політологів світу.