Як вирватися з трикутника драми і позбутися від свідомості жертви

  • Рік видання: 2020
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 224

Анотація

Усвідомлення того, який вплив динаміка трикутника драми має на Ваше життя, можливо змусить Вашу щелепу відпасти, а очі - полізти на лоб!

Ми гарантуємо, що після прочитання цього практичного посібника світ навколо ніколи більше не буде для Вас тим самим.

Ви будете здатні помічати трикутник драми всюди: у піднесеній драматичній історії Ваших друзів і сім'ї; у комедійних серіалах і ток-шоу, в кіно і новинах; а також в глухому куті, в який завів себе Вашингтон. Ви розпізнаєте його у кулері з водою на роботі, він спотворить сенс найінтимніших з Ваших розмов (включаючи ті, які відбуваються у Вашій спальні!). Так відбувається тому, що в трьох з будь-яких п'яти соціальних транзакцій має місце динаміка трикутника драми.

Ця книга зриває покрив таємниці з трикутника драми.

У книзі розглядаються історичні та соціальні корені цього феномену, витоки його розвитку, а також даються прості та ефективні способи звільнення від даної динаміки, що провокує конфлікти.Про видавництво «Видавництво психологічної літератури Ростислава Бурлаки»

Видавництво створено у 2016 році Ростиславом Бурлакою — психотерапевтом та засновником інтернет-книгарні психологічної літератури ufreida.com.ua. Наші видання корисні як для професійних психологів, психотерапевтів та коучів, так і для всіх, хто цікавиться психоаналізом, психологією, філософією та саморозвитком.