Просто про науку. Суперїжа для супергероїв

  • Рік видання: 2023
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 60

Анотація

Ця енциклопедія розповість про супергеройські властивості нашої щоденної їжі. Авторка, медична журналістка Наталія Бушковська, дає відповіді на найважливіші запитання. Що таке вуглеводи, білки, жири та які вони є? Які бувають вітаміни і як правильно їх уживати? Як орієнтуватися у світі харчування та обирати корисні продукти? Чим замінити шкідливу їжу? Як розбиратися в інформації на етикетках? Про це та багато іншого читайте у книжці «Суперїжа для супергероїв».

Чому варто читати:

Інформація в енциклопедії є науково достовірною та актуальною. Авторка книжки, медична журналістка Наталія Бушковська, багато років поспіль вивчає тему здорового харчування. Текст написаний простою та доступною для дітей мовою. Видання наповнено барвистими ілюстраціями, тож його буде цікаво не лише читати, а й розглядати.

Про видавництво «АССА»

АCСА (Агенція Сучасних Спеціалістів та Авторів) — видавництво, що спеціалізується на випуску дитячої, художньої та шкільної літератури. Свою діяльність на книжковому ринку видавництво розпочало у 2009 році з випуску туристичної літератури — путівників та карт. З 2013 року і до сьогодні АССА активно розширює асортимент навчальної, розвиваючої та художньої літератури для дітей, випускаючи щороку понад 50 найменувань. Продукція видавництва орієнтована на сучасних дітей і сучасні реалії