Пікнік біля Навислої скелі

  • Видавництво: Bookraine
  • Автор: Джоан Ліндсі
  • Мова видання: Українська мова
  • Іллюстратор: Анастасія Дачко
  • Перекладач: Наталія Сліпенко
  • Рік видання: 2023
  • Обкладинка: інтегральна
  • Кількість сторінок: 208

Анотація

Бестселер Джоан Ліндсі був уперше опублікований українською мовою у видавництві Bookraine Publishing House у 2021 році. Невдовзі він став абсолютним хітом наших продажів. Читачі продовжували купувати книгу і під час пандемії COVID-19, і під час повномасштабного військового вторгнення в Україну. Читали її при свічках під час віялових відключень електроенергії, робили тематичні фотосесії у найгарніших куточках нашої країни, обговорювали у книжкових клубах і навіть домоглися поставок до європейських бібліотек. У вересні 2023-го, передусім завдяки завзяттю наших читачів, вийшов другий наклад цього прекрасного роману.


14 лютого 1900 року, Австралія. У глушині штату Вікторія живуть своїми маленькими радощами і болями мешканки коледжу «Епл’ярд» – приватного пансіонату для юних леді.

Вчительки і студентки із нетерпінням чекають на традиційний святковий пікнік, під час якого можна буде забути про навчання, скуштувати солодощів та насолодитися чарівною австралійською природою. Проте погідний літній ранок підготував для них багато сюрпризів.

«Пікнік біля Навислої скелі» вважається еталоном містичного детективу та одним із найважливіших австралійських романів усіх часів. Книжку авторка написала всього лише за чотири тижні, й в Австралії вона отримала неймовірний успіх, незважаючи на те, що заради збереження інтриги видавець спершу заборонив публікувати останній розділ.

На кожного, хто захоче долучитися до містичного пікніка, чекають пошуки, звинувачення та різноманітні версії подій – одна моторошніша за іншу. А ще – неймовірно вродливі дівчата, які неначе зійшли на сторінки книги з картин прерафаелітів та приголомшлива австралійська природа.

Про видавництво «Bookraine»

Bookraine Publishing House — молоде та сміливе українське видавництво. Ми хочемо, щоб україномовної літератури та авторів було якомога більше, а про українську книгу знали в усьому світі. Ми видаємо художню прозу та поезію, нон-фікшн, ілюстраційні та мистецькі твори, нестандартну літературу, яка не належить до жодних відомих світові жанрів.