Українська освіта 2030 - якою вона має бути
15 вересня на тематичному форумі "Освіта" у конференц залі Soft-serf відбулась відкрита конференція "Українська освіта 2030 - якою вона має бути".
Модератором цієї зустрічі стала організатор даноі платформи, волонтер Вікторія Бриндза. На початку конференції вона мала можливість представити гостей обговорення: відомих українських бізнесменів, освітян та громадських діячів. Головною темою заходу було теперішнє становище української освіти та її майбутнє у вирі технологічних і соціально-політичних змін.
Завдяки сучасним технологіям, кожен бажаючий міг спостерігати хід конференції в прямому ефірі на сайті Suft-serf. Першим на обговоренні виступив, у форматі відеозвернення, відомий британський письменник Сер Кен Робінсон. Він є автором відомої книги "Школа майбутнього", що, до речі, цього року виходить вперше друком в Україні. Пан Робінсон висловив власне ставлення з питань розвитку освіти: "Освіта - одна з найбільших інвестицій, тому потрібно зароджувати і розвивати таланти" .
За його словами, бачення освіти в Україні є застарілим. Сер Кен закликає до докорінного перегляду поглядів: змінити відношення до обдарованої молоді, допомогти їм зрозуміти внутрішній світ, привертати увагу до культури.
Також на конференції виступили відомі особистості у сфері українського бізнесу та ІТ: Олексій Молчановський - старший викладач кафедри автоматизованих систем обробки інформації та управління Київського політеху; Ярослав Притула - професор з кількісних методів для прийняття бізнес-рішень та економіки й викладач Львівської бізнес-школи; Тарас Вервега - виконавчий віце-президент з розвитку бізнесу. Всі учасники дійшли висновку, що рівень освіти покращиться тоді, коли викладачі приділятимуть більше уваги бізнесу та соціальному життю, вчитимуть студентів працювати у команді, бути комунікабельнішими та мати мотивацію. За думкою запрошених експертів, якісна освіта здійснить помітний вплив на добробут України.
Наталія Рахманіна, прес-центр Форуму видавців