Як відбулася зустріч Ельчіна Сафарлі з шанувальниками

Як відбулася зустріч Ельчіна Сафарлі з шанувальниками

20 вересня в Першому українському театрі для дітей та юнацтва відбулася чи не найочікуваніша подія цьогорічного фестивалю: на Bookforum завітав Ельчін Сафарлі. Зустріч відбулася в межах кураторської програми «Художня література: романтична література у світі глобальних змін», модераторкою була Олена Андрейчикова. Про що із ним говорили та чим поділився душевний письменник Сходу – читайте короткий огляд.

Ельчін Сафарлі — молодий, але доволі знаний азербайджанський письменник. Його книги — про традиції, культуру й буття Сходу, ну і, звісно ж, про любов. Українському читачеві (чи радше читачці) Ельчін Сафарлі відомий романами «Про море мені розкажи», «Чекай удома, коли повернуся», «Дім, де жевріє світло», які нещодавно вийшли друком у видавництві BookChef, але вже встигли сподобатися українським книголюбам. Про це свідчить переповнена зала театру, в якій дощового вечора п’ятниці зібралися десятки людей, щоб мати змогу поспілкуватися з улюбленим автором.

Серед відвідувачів був також відомий блогер і телеведучий Леонід Мартинчик. Він розповів, чому любить читати Сафарлі: «Я читав усі його книги, крім останньої – її сьогодні придбав. Найбільше мені подобається простота і те, що він пише про теми, які близькі та важливі кожному. Про дім, про улюблене місто, про маму, про їжу – це ніби дуже просто, але насправді дуже важливо. Усе найпростіше для нас у житті найважливіше».

Ельчін розповів, що вже не вперше у Львові; наше місто приваблює його камерністю, історією та особливим духом, що тут витає. А ще - трепетним ставленням до книги, яке особливо відчувається на Bookforum. На його думку, щастя – це праця і рух: нічого не достається просто так, але іноді достатньо всього лише вийти з дому та піти йому назустріч. Життя ж – це політ, і нікому не можна дозволяти ранити свої крила. І обов’язково треба залишати місце для дива!

Після зустрічі кожен охочий мав змогу поставити питання, отримати автограф і сфотографуватися з письменником, що люди з радістю й робили.

Текст – Олена Вол

Cвітлини - Фотоагентство LUFA