10 причин відвідати Дитячий Форум у Львові

10 причин відвідати Дитячий Форум у Львові
З 1 по 4 червня у Львові відбудеться 10 Дитячий Форум, один з найбільших фестивалів для розвитку та розваг дітей. У програмі - 800 розважальних і навчальних заходів у 10 тематичних просторах.  Тут можна поспілкуватись з улюбленими письменниками, познайомитись зі світом новітніх технологій, робототехніки, програмування, відповідального ставлення до природи і не тільки. Тема фестивалю у цьому році - “Космовізія: Супергерої та книжкова туманність”. Ми підібрали 10 причин, чому варто відвідати Дитячий Форум:
  1. Відчути себе астронавтом. Центр робототехніки «Boteon» познайомить юних винахідників з «Космічною природою» разом з прототипом марсоходу, а також справжнім інопланетним гостем – роботом Воллі-Е. Діти подолають земне тяжіння, проведуть космічні дослідження, дізнаються, як побудувати ракету, створити робота, змоделювати будь-яку деталь на 3D принтері та багато іншого.
  2. Змоделювати супергероя, прибульця чи космічну зброю. Веселі та досвідчені інструктори з майстерні «Клей-МО» допоможуть дітям у створенні паперового чи картонного виробу власними ручками. Маска прибульця чи супергероя, ракета чи космічна зброя чудово доповнять інопланетний образ діток на фестивалі.
  3. Створити власний комікс. Арт-студія «Шухляда» допоможе дітям придумати власний космічний комікс та відтворити його на папері, користуючись кольоровими маркерами. Учасники також зможуть відвідати майстер-клас по ліпленню з глини та змоделювати власного косморейнджера.
  4. Підкорити 12-метрову скелю. За сприянням туристичного клубу «Манівці» на фестивалі буде встановлена 12-метрова надувна «скеля». Підйом здійснюється зі страхівкою інструкторів. Усі охочі зможуть підкорити цю вершину і поспостерігати за Форумом згори.
  5. Подарувати ведмедикові власноруч зроблену іграшку. Майстер-клас від Ведмежого притулку «Домажир» розвине у дітей природолюбну суперсилу, за допомогою якої вони навчаться секретам спілкування з ведмедями. Кожен зможе виготовити іграшку з очерету або їстівний смаколик, які потім будуть перевезені до притулку.
  6. Зробити свій перший мультик. Шматок пластиліну, фотоапарат та комп’ютер дозволять дітям зробити перший крок у світ анімації. Всі учасники майстер-класу знайдуть своє прізвище у титрах мультику, а потім зможуть продемонструвати власні досягнення рідним та друзям.
  7. Малювати «по-японському» (мистецтво сумі-е). Культурна асоціація «Новий Акрополь» з нагоди року Японії в Україні проведе майстер-клас японського живопису, який виник ще у XV ст. під впливом принципів дзену. У цьому мистецтві малюнок традиційно відтворюється на рисовому папері за допомогою чорної туші, розчиненої у воді.
  8. Стати справжнім лицарем. За допомоги КІР «Лемберг» та Львівського історичного музею хлопці та дівчата приміряють середньовічні лицарські лати. Учасники позмагаються в історичному фехтуванні (за нормами XV-XVI ст.), а також зможуть «влучити у яблучко» у лучному тирі.
  9. Стати музикантом-імпровізатором. Імпровізація є обов’язковим елементом мистецтва джазу. Слухачів очікує непередбачуване джаз-шоу, а учні Львівської школи джазу та музики поділяться досвідом та професійними вміннями з усіма охочими.
  10. Доторкнутися до природи. Організатори проекту «Зелений ліхтарик» створили лабораторію рослин, в якій діти навчаться визначати вид рослини на дотик. Професійний орнітолог розповість про забарвлення птахів та як пернаті будують свої гнізда, а всі охочі матимуть можливість взяти участь у майстер-класі із виготовлення звірятка зі старого одягу або ниток.
Що: Дитячий Форум у Львові Коли: 1-4 червня з 10:00 по 18:00 Де: Львів, Палац Мистецтв, вул. Коперника, 17 Програма заходів ТУТ. Вартість квитка: для дітей від 5 років – 50 грн (1 день) та 100 грн (4 дні) для дорослих – 20 грн (1 день) та 40 грн (4 дні). Діти до 5 років, діти з особливими потребами, переселенці, учасники АТО, герої Майдану, діти з багатодітних та малозабезпечених родин мають право безкоштовного входу. Квитки продаються на сайті  та у касах Gastroli.ua. Всі заходи на території Дитячого форуму – безкоштовні. Більше інформації: https://archive.bookforum.ua