24 фестиваль Poetry Africa ПАР (організатори Centre for Creative Arts й Університет Натал) відбудеться 12-17 жовтня 2020 року

24 фестиваль Poetry Africa ПАР (організатори Centre for Creative Arts й Університет Натал) відбудеться 12-17 жовтня 2020 року

Фестиваль є головною поетичною сценою Африки і збирає авторів з усього світу. Захід стане унікальним досвідом для авторів, які виступатимуть у прямому ефірі, завдяки звучанню поезії, пристрасті, новим форматам, натхенними ситуацією, у якій ми усі живемо. Через пандемію програма відбудеться в онлайн-форматі. Фокусна тема цьогорічного Poetry Africa«Поезія як голос соціальних змін».

Учасники:

Учасниками фестивалю стануть найвідоміші поети Південно-Африканської Республіки: переможці національних премій, головних слемів країни. У програмі беруть участь автори з 7-ми країн. На запрошення ГО «Форум видавців» учасником проєкту Poetry of Africa від України стане поет, перекладач, культурний та громадський діяч Остап Сливинський.

У межах програми будуть представлені колаборації з культурними інституціями Південно-Африканської Республіки: Word ‘n Sound презентує трибьют Міші Дженкінс – поетки, перформерки і феміністки, The Windybrow Arts Centre презентує проєкт для підтримки молодих авторів, у кооперації Poetry Africa Festival з the Open Mic розпочинають новий сезон Slam Jam and Schools Competitions.

Як дивитися:

Події фестивалю будуть доступні у zoom і на фейсбук-сторінці: https://www.facebook.com/events/950937408725873

https://www.facebook.com/PoetryAfrica/

У вересні 2020 року ГО «Форум видавців» (Україна) і Centre for Creative Arts (ПАР) підписали меморандум про співпрацю. Дякуємо Посольству України в ПАР за налагодження комунікації і підтримку нашої співпраці.