Події 27 BookForum стали доступними для людей з порушеннями слуху

Події 27 BookForum стали доступними для людей  з порушеннями слуху

Подія, яка цього року вперше відбулась в онлайн-форматі, стала ще більш інклюзивною. Дискусії, презентації, читання перекладено на жестову мову.

Команда 27 BookForum зробила фестиваль відкритим для людей з порушеннями слуху спільно з «Почути». Це інклюзивний проєкт, який уже 4 роки робить мистецтво доступним для людей з інвалідністю. Жестовою мовою вони розповідають поезію, творять театральні вистави, літературні вечори, книжкові заходи, музичні концерти, шкільні уроки.

«В Україні є багато людей, які спілкуються виключно жестовою мовою. Буде чудово, коли вони також зможуть почути улюблених письменників не тільки із книг і дописів. Ми переконані, що мистецтво має бути доступним для усіх людей, якою мовою вони б не спілкувались», розповідає співзасновниця проєкту «Почути» Олександра Смірнова.

«Для нашої команди важливо, аби події BookForum були максимально доступні різним людям. Тому вже 2 роки разом із «Почути» перекладаємо дискусії, презентації, обговорення та інші заходи головного культурного фестивалю країни жестовою мовою. Так ми робимо BookForum відкритішим», — поділилась Марія Кравченко, керівниця пресслужби «Форуму видавців»

Організатори запрошують усіх людей із порушеннями слуху ознайомитись із подіями 27 BookForum безкоштовно на сайті bookforum.ua та на ютуб-каналі: https://cutt.ly/2gE7St5.

Нагадаємо, торік головний культурний фестиваль країни вперше став доступним для людей з порушеннями слуху: тоді 14 подій були перекладені на жестову мову.

Ознайомитись із діяльністю проєкту «Почути» можна за посиланням: https://www.facebook.com/pochuty.

Нагадаємо, що 27 Львівський міжнародний BookForum було реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.