Все починається з читання! та MINT :)

Все починається з читання! та MINT :)

Все починається з читання! та MINT :)

У цьому переконана команда проєкту BOOKMINT’s. 

Саме тому запрошуємо на прем’єру відеолекції від партнерів ГО «Форум видавців» – фонду «Читання» (Stiftung «Lesen», Німеччина). Фонд “Читання” вже понад 30 років робить все, щоб читання стало частиною життя кожної дитини та молодої людини у Німеччині.

Спікерка: Тіна Зайберт – очільниця відділу рекомендованої літератури та громадської роботи у фонді «Читання». Тіна Зайберт також упродовж 5 років керує проєктом із поєднання читання дітям вголос із природничо-науковими дисциплінами.

Буде цікаво: бібліотекарям, вчителям та вихователям, а також – батькам, бабусям та дідусям, хресним та іншим дорослим, які піклуються про гармонійний розвиток дітей.

Тіна розповість:

  • Що таке читацькі MINT-проєкти?
  • Навіщо підтримувати читання – що це насправді дає дітям?
  • Навіщо поєднувати читання та MINT?
  • Про німецький досвід програм та проєктів з підтримки читання та поєднання MINT та читання.
  • А також дасть практичні поради та ідеї для поєднання читання та MINT на дитячих заходах.

Запис відеолекції буде доступний з 2 квітня з 17:00. Лекція матиме субтитри українською мовою, матеріали презентації у лекції – також українською.

Дивитися лекцію – за посиланням: https://fb.me/e/N8fOEbrL

У разі, якщо після лекції у вас виникнуть запитання до спікерки – пишіть англійською чи німецькою мовою на електронну адресу, що наприкінці відеолекції, або ж українською – на пошту проєкту BOOKMINT’s  [email protected], і ми передамо Тіні ваше повідомлення. 

Дякуємо Goethe-Institut Ukraine за сприяння у партнерстві зі Stiftung “Lesen” та за переклад події.