BOOKMINT`s розпочато!

BOOKMINT`s розпочато!

Читацька лабораторія починає набирати обертів. Але відрекомендуємося, перш ніж втягувати вас у смерч цікавого, наукового та літературного.

BOOKMINT`s – це платформа для взаємодії батьків, вчителів, організаторів культурних подій, видавців, STEAM-центрів. Разом ми будемо створювати новий культурний контент – читацькі STEM/MINT-проєкти.📘 Що таке STEM/MINT?

Це інноваційний підхід до освітнього процесу. Він полягає в тому, щоб розвивати у дітей критичне мислення та новаторські здібності, навчати вирішувати конкретні проблеми. MINT – це абревіатура, яка німецькою позначає математику, інформатику, природознавчі науки й техніку (STEM – те ж саме, але англійською). 

📘 Чим будемо займатися у межах читацької платформи?

BOOKMINT`s створений, щоб впроваджувати серед дітей інтерактивні техніки вивчення науки у поєднанні із приємним процесом читання. Експерти проєкту будуть ділитися науковими експериментами у вигляді відео й тематичних добірок книжок, які допомагатимуть краще пізнавати наукові явища. 

📘 Сила – у партнерстві!

BOOKMINT`s – зручний ресурс для батьків та вчителів під час підготовки до занять з дітьми. 

Також платформа є майданчиком для видавництв, щоб промотувати та презентувати дитячі книжки. А STEM-центри зможуть через BOOKMINT`s поширювати інформацію про свою діяльність та розширювати авдиторію. 

Переходьте на сайт BOOKMINT’s вже зараз за посиланням: https://bookmints.com.ua

Стежте за сторінкою «Форуму видавців» у соціальних мережах – фейсбук та інстаграм, аби не проґавити регулярні оновлення про BOOKMINT`s. Маємо чим дивувати!

Проєкт ГО «Форум видавців» та «Дитячих наукових студій» BOOKMINT’s підтримує Європейський Союз за програмою House of Europe, проєкт реалізується у партнерстві з Goethe-Institut Ukraine.