BOOKMINT’s запрошує STEM-центри потоваришувати!

BOOKMINT’s запрошує STEM-центри потоваришувати!

Віримо, що недосяжних цілей не існує. Щоб дійти до мети потрібно: а) йти; б) мати надійних людей поруч. Свій шлях до зрозумілого, цікавого та захопливого навчання дітей проєкт BOOKMINT's уже розпочав. Тепер запрошуємо долучитися до ініціативи STEM-центри.

Крім рекомендацій тематичних книжок, левова частка матеріалів BOOKMINTs — наукові експерименти. Тож, розширюємо «штат» новими партнерствами.

Навіщо BOOKMINT’s STEM-центрам?

Крім очевидної залученості, проєкт сприятиме додатковій рекламі вашої діяльності, а також нестиме чимало нових можливостей для створення власних кроссекторальних проєктів (наприклад, із видавництвами).

BOOKMINT’s тримає зв’язок з організаторами літературних подій, культурними хабами та представниками бізнесу. Звичайно, знайомимо з ними й STEM-центри, з якими товаришуємо. Проєкт стане також майданчиком комунікації з батьками та бібліотеками.

Привабливих пропозицій ще чимало. Долучайтеся до BOOKMINT’s, усе розкажемо!

Відео про те, як зареєструватись: http://bit.ly/книгозбірня

Реєстрація тут: https://bookbase.bookforum.ua/login

Будуть питання – пишіть на електронну адресу [email protected].

BOOKMINT’s підтримує Європейський Союз за програмою House of Europe, проєкт реалізується у партнерстві з Goethe-Institut Ukraine та разом із Центром інноваційної освіти для дітей «Дитячі наукові студії» (м. Київ).